На пикник

Facebooktwitterpinterestmail
Днес си направихме пикник в двора на детската градина – децата хапнаха, поговориха си сладки приказки и се впуснаха в любимите игри. Ден, изпълнен с емоции, движение и щастливи лица. Дворът се огласи от детски смях, а малчуганите още веднъж доказаха, че спортът е здраве, приятелство и радост!

С този прекрасен ден завършихме и дейностите по НП „Хубаво е в детската градина“ по проект „Здрави и щастливи цяла година“. Основната ни цел беше да укрепим физическото и психичното здраве на децата, като им дадем повече възможности за игри, спорт, занимания и да насърчим изграждането на навици за здравословно хранене.
Защото щастливите деца растат здрави, когато учат чрез игра, движение и споделени моменти.
Повече снимки ТУК.
Facebooktwitterpinterestmail
Публикувано в За вас, родители, Новини, Проекти с етикети , , . Постоянна връзка.